PODPOŘTE NÁSKONTAKTY

Kalendář akcí

Opravme Česko - Plzeň

05. 10. 2019

Opravme Česko! To je heslo Opravárny, největší sítě hobby opravářů i odborných servisů v ČR. Nyní Vám přijedeme předvést své opravářské umění. A to v sobotu 5.10.2019 od 13 hodin v DEPO2015, Presslova 2992/14, 301 00 Plzeň.

V DEPO2015 budeme mít k dispozici dílnu, kde budou naši opraváři se stolky a nářadím. Výrobky jim můžete přinést a sledovat, jak se jim pokouší prodloužit život. Můžete přinést:
- mobilní telefony 
- PC, tablety, notebooky 
- drobné a domácí elektro (mixéry, toustovače, audio apod..)
- starší elektro (staré vysavače, gramofony, heligonky a další věci, které odborné servisy už neopravují, ale vy je máte prostě rádi :-) )

Pro neopravitelné výrobky bude na místě box - budou odevzdány k odborné recyklaci společností Asekol.

Vstupné:
- dobrovolné, doporučeno 100 Kč, výtěžek půjde na kampaň Opravme Česko. 

ZPĚT

Kontakty

Opravme Česko z.s.
IČ: 07620179, stanovy spolku
Sídlo: K Vejvoďáku 1202, Praha - Zbraslav

Mgr. Jan Charvát, předseda spolku

Bc. Lucie Charvátová, zakládající člen 

   

  Mgr. Jan Studecký, zakládající člen 

       

Kontakt:
honza@opravarna.cz
725 483 292

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí. (Více na: www.sfzp.cz a www.mzp.cz). Ministerstvo životního prostředí a Statní fond životního prostředí České republiky neodpovídají za věcný a formální obsah informací, které příjemce podpory zveřejní v rámci realizace podporovaného projektu. Autoři projektu spolupracují také s kanceláří OSN v Praze, projekt zapadá do tzv. Cílů udržitelného rozvoje, konkrétně na lokální úrovni pomáhá naplňovat globální cíl číslo 12 - udržitelná výroba a spotřeba.

Opravme Česko z.s. je neziskovou organizací ověřenou společností Techsoup a způsobilou tak využívat služeb Google for Nonprofits.