PODPOŘTE NÁSKONTAKTY

Kalendář akcí

Opravme Česko - Plzeň

05. 10. 2019

Opravme Česko! To je heslo Opravárny, největší sítě hobby opravářů i odborných servisů v ČR. U příležitosti oslavy roku fungování nového webu www.opravarna.cz pro vás spolu s dalšími partnery připravujeme den plný opravárenských workshopů, přednášek na témata prevence vzniku odpadu a cirkulární ekonomiky a ukázek oprav včetně možnosti přinést svůj výrobek na spravení našim profíkům. Dále vás čeká dobré jídlo, pití, tombola, hudba, networking a relax. Pro děti budou připravené soutěže s ekologickou tématikou.

V DEPO2015 budeme mít k dispozici dílnu, kde budou naši opraváři se stolky a nářadím. Dále zde budou probíhat přednášky, opravárenské workshopy, soutěže pro děti a tombola.
- mobilní telefony 
- PC, tablety, notebooky 
- drobné a domácí elektro (mixéry, toustovače, audio apod..)
- starší elektro (staré vysavače, gramofony, heligonky a další věci, které odborné servisy už neopravují, ale vy je máte prostě rádi :-) )

Výrobky stačí přinést a sledovat, jak jim naši opraváři vdechují nový život, případně se na opravu vrhnete společně. Cena za opravu je na domluvě mezi vámi. Obvykle velmi nízká. Výrobky, na které nebudou na místě náhradní díly si opraváři převezmou na později a vystaví vám předávací protokol. Pro neopravitelné výrobky bude na místě box - budou odevzdány k odborné recyklaci společností Asekol.

Vstupné:
- dobrovolné, doporučeno 100 Kč, výtěžek půjde na kampaň Opravme Česko. Přispěvatelé se budou moci zúčastnit tomboly o kvalitní elektro výrobky, mobilní telefon a další ceny od našich partnerů, a také dostanou voucher na zadání zakázky na našem webu zdarma. Kdo přinese starý neopravitelný mobil k recyklaci, bude také zařazen do tomboly.

- pokud máte zájem o místo na workshopech, zajistěte si co nejdříve místa ZDE. Budou probíhat dva - opravy mobilních telefonů/PC a opravy elektra. Naučíte se například poznat příčinu závady, přeměřit elektrický proud, pájet, vyměnit displej apod.
Workshopy jsou dvouhodinové, vedené našimi profíky, s ukázkou na skutečných výrobcích. Cena jednoho je 450 Kč, 890 Kč s občerstvením a nápoji po celý den konání akce. Kapacity jsou velmi omezené, hlaste se co nejdříve. Další ale budeme průběžně vyhlašovat i mimo tuto akci.

- pokud jste opravář nebo servis a chtěl byste na akci přijít, opět se ozvěte na mail zakazky@opravarna.cz. Vstup rovněž za min. 100 Kč, výdělek je plně váš. Preferujeme zaregistrované v naší databázi, s určitou úspěšností oprav a pozitivním hodnocením od zákazníků.

- pro přispěvatele z Hithitu platí podmínky dle jejich odměn (vstupné, workshopy, občerstvení zdarma atd..). 

ZPĚT

Kontakty

Opravme Česko z.s.
IČ: 07620179, stanovy spolku
Sídlo: K Vejvoďáku 1202, Praha - Zbraslav

Mgr. Jan Charvát, předseda spolku

Bc. Lucie Charvátová, zakládající člen 

   

  Mgr. Jan Studecký, zakládající člen 

       

Kontakt:
honza@opravarna.cz
725 483 292

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí. (Více na: www.sfzp.cz a www.mzp.cz). Ministerstvo životního prostředí a Statní fond životního prostředí České republiky neodpovídají za věcný a formální obsah informací, které příjemce podpory zveřejní v rámci realizace podporovaného projektu. Autoři projektu spolupracují také s kanceláří OSN v Praze, projekt zapadá do tzv. Cílů udržitelného rozvoje, konkrétně na lokální úrovni pomáhá naplňovat globální cíl číslo 12 - udržitelná výroba a spotřeba.

Opravme Česko z.s. je neziskovou organizací ověřenou společností Techsoup a způsobilou tak využívat služeb Google for Nonprofits.