PODPOŘTE NÁSKONTAKTY

Kalendář akcí

Opravme Česko Praha 2019

19. 11. 2019

Poslední letošní akce Opravme Česko se bude konat opět v Kampusu Hybernská v Praze. Naši opraváři na elektroniku a mobilní telefony budou na místě připraveni pokusit se prodloužit život vašim výrobkům. Sejdeme se v čítárně za kavárnou. Přijede i legendární žlutá dodávka Daniela Pavláta alias baterkáře, který vám vymění všechny baterky, na které si jen vzpomenete. Tak přineste vše co máte doma rozbité a my vám to opravíme :)

ZPĚT

Kontakty

Opravme Česko z.s.
IČ: 07620179, stanovy spolku
Sídlo: K Vejvoďáku 1202, Praha - Zbraslav

Mgr. Jan Charvát, předseda spolku

Bc. Lucie Charvátová, zakládající člen 

   

  Mgr. Jan Studecký, zakládající člen 

       

Kontakt:
honza@opravarna.cz
725 483 292

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí. (Více na: www.sfzp.cz a www.mzp.cz). Ministerstvo životního prostředí a Statní fond životního prostředí České republiky neodpovídají za věcný a formální obsah informací, které příjemce podpory zveřejní v rámci realizace podporovaného projektu. Autoři projektu spolupracují také s kanceláří OSN v Praze, projekt zapadá do tzv. Cílů udržitelného rozvoje, konkrétně na lokální úrovni pomáhá naplňovat globální cíl číslo 12 - udržitelná výroba a spotřeba.

Opravme Česko z.s. je neziskovou organizací ověřenou společností Techsoup a způsobilou tak využívat služeb Google for Nonprofits.